سئو وب سایت

خانه / سئو / سئو وب سایت

سئو ( SEO ) چیست ؟

سئو ( SEO ) مخفف ( Search Engine Optimazition ) است که به معنی بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جست وجو است . سئو به مجموعه روش هایی گفته می شود که سئوکار با استفاده از آنها رتبه سایت را در موتور های جست وجو بهتر می کند.

سئوکار کیست ؟

سئوکار کسی هست که با دانش و اطلاعاتی که در مورد وب سایت و موتورهای جست جو دارد بتواند رتبه سایت را بهبود دهد . استاندارد های سئو هر ماه توسط موتورهای جست جو تغییر میکند پس نیاز هست تا سئوکار اطلاعات و دانش خود را در بهینه سازی سایت بروز نگه دارد. سئوکار باید از چیدمان کدهای سایت و الگوریتم های موتورهای جست و جو اطلاعات کافی داشته باشد که روش کار الگوریتم ها مدام در حال تغییر هست.

متخصص سئو یا سئوکار چه کارهایی انجام می دهد؟

جواب دادن به این سوال یکم سخت هست ولی سئوکار باید وب سایت های رقبا را آنالیز کند تا کلمات و عبارت کلیدی سایت را بدست اورد و بر اساس آنها محتوای سایت ، بک لینک ها و اقدامات داخلی برای سئو سایت انجام بپذیرد این ها یکسری از کاری های متخصص سئو هست که ما در اینجا کامل تشریح نکردیم.

اهمیت سئو سایت

“گرفتن مهمانی بدون دعوت کردن از مهمانان” دقیقا یعنی طراحی سایت بدون توجه به سئو آن

الویت اصلی به هنگام طراحی و برنامه نویسی سایت توجه به سئو آن هست از ابتدای طراحی سایت باید سئو را مد نظر گرفته باشیم توجه نکردن به بهینه سازی سایت عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت که 100درصد وب سایت با شکست مواجه خواهد شد هرچقدر به اهمیت سئو سایت کارفرمایان توجه کنند بازدید سایت افزایش خواهد یافت و درنتیجه سایت به سوداوری خواهد رسید

چرا به سئو نیاز داریم ؟

اگر وب مسترها و سئوکارها بتوانند بازدیدکننده های هدفمند برای سایت از راه های مختلف جذب کنند درامد سایت افزایش خواهد یافت و در نتیجه سوداوری سایت شروع خواهد شد

مهمترین اهداف بهینه سازی سایت

افزایش بازدید کننده های سایت

بهتر شدن رتبه الکسا سایت

افزایش درامد

برند شدن وب سایت

بهبود رتبه سایت در موتورهای جست جو نظیر گوگل و یاهو …

بالا امدن سایت در کلمات کلیدی خاص

انواع سئو کردن سایت

ON Page SEO

Off Page SEO

White Hat

Black Hat

یک دیدگاه

    • jafri

      سلام وقت شما بخیر به زودی در مورد SEO OnPageمقاله هایی منتشر خواهیم کرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *