سئو سایت با استفاده از گوگل

خانه / سئو / سئو سایت با استفاده از گوگل

چگونه سایت خود را به کمک گوگل سئو کنیم

سئو کردن سایت با کمک گوگل شاید برای کاربران یکم عجیب به نظر برسه ولی واقعی هست میشود با استفاده از گوگل به صفحه اول گوگل آمد. امروزه هر فردی که به اینترنت متصل می شود در روز حداقل یک جست و جو در در گوگل انجام می دهد پس ما در اینجا به شما آموزش سئو کردن سایت با گوگل را آموزش خواهیم داد.

گوگل رفتار و کلمات جست و جو شده توسط کاربران را خودش پیشنهاد می دهد یک سئوکار سایت با استفاده از همین کلمات می تواند بیشترین کلمات جست و جو شده توسط کاربران را شناسایی و برای آن ها محتوا تولید کند و یا در انکرتکست لینک ها استفاده کند.

آوردن سایت به صفحه اول گوگل با استفاده از خود گوگل

کلمات کلیدی پیشنهادی گوگل
کلمات کلیدی پیشنهادی گوگل

سئوکار های حرفه ای موقعی که سئو سایت را شروع می کنند کلمات کلیدی آن سایت و بیشترین کلمات کلیدی جست و جو شده در گوگل را کنار هم قرار داده و برای آن سایت اقدام به تولید محتوا می کنند.

بهینه سازی سایت با کمک گرفتن از گوگل باعث زود نتیجه دادن هدف سایت می شود می بینیم مثلا جام جهانی در پیش هست موقعی که در کیبورد حرف ج را وارد می کنیم اولین کلمه کلیدی که به ما پیشنهاد می دهد جام جهانی هست پس نتیجه می گیریم که با استفاده از پیشنهاد های گوگل می توانیم کلمات کلیدی سایت خود را با استفاده از گوگل پیدا کنیم.

کمک گرفتن از تیتر سایت ها در گوگل

زمانی که کلمه کلیدی خاصی را در گوگل جست و جو می کنیم می بینیم با ترتیب خاصی سایت ها را به ما پیشنهاد می دهد با استفاده از همین ترفند می توانیم تیتر سئو شده برای محتوای خود تولید کنیم. در تیتر نمایشی گوگل از کلماتی استفاده شده که کاربر مجاب میشه کلیک کنه روی لینک.

تیتر محتوا هر چقدر جذاب و کلمات کلیدی قدرتمندی داشته باشد در سئوی سایت ما تاثیر شگفت انگیزی دارد.

کلمات قدرتمند یا در انگلیسی Power Word کلماتی هستند که کاربر را ترغیب به کلیک روی لینک سایت ما میکند کلماتی مانند بی نظیر ، استثنایی و الی آخر که به این شکل استفاده می کنیم سئو بی نظیر سایت و یا سرعت استثنایی سرور سایت.

وجود اعداد در تیتر محتوا

اعداد در محتوا میتواند باعث جذابیت آن شود از نظر روانشناسان وجود اعداد در تیتر باعث بهبود نرخ کلیک می شود تیتری مانند “الگوریتم های گوگل در سال 2020 چقدر به هوش مصنوعی نزدیک خواهند شد ” در اولین لحظه که به این تیتر نگاه میکنیم اعداد را مشاهده می کنیم فکرش را بکنید در گوگل لینک پنجم هستید و از اعداد استفاده کردین با مشاهده اعداد توسط کاربر احتمالا اینکه لینک شما کلیک بشه خیلی بالا هست.

امیدواریم از این مقاله در سئو کردن سایت خود استفاده کنید و جواب خوبی بگیرید.

پیشنهاداتی که گوگل برای جست و جو به ما می دهند واقعا آنها را دست کم نگیرید بدون هزینه کردن پول بفهمید که کاربران چه کلمات یرا بیشتر جست و. جو می کنند برای ان ها تولید محتوا کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *