بونسای ارزان

فروش بذر بونسای.

خرید بذر بونسای از سایت باغ بذر

مدیریت سایت و سئو آن با یک روش اصولی و حرفه ای باعث پیشرفت فوق العاده سایت می شود. گروه الوو وب با یک سرویس بی نظیری که راه انداخته ، اقدام به پشتیبانی و مدیریت وبسایت با نیروی کار متخصص می کند. پشتیبانی سایت توسط ما باعث کاهش هزینه از مالک وب سایت شده چرا که اگر صاحب یک سایت بخواهد وبمستر استخدام کند باید هزینه کامل یک متخصص سایت که هم در حوزه ی سئو ، تولید محتوا، گرافیک و برنامه نویسی هست را به طور کامل پرداخت کند که اینکار باعث افزایش هزینه شده و شاید هم مقرون به صرفه نباشد.

 تماس بگیرید09147311202

مدیریت وبسایت
مدیریت وبسایت

ما با تجربه ای که در این چند سال گذشته از مدیریت فضای کسب و کارهای اینترنتی گرفتیم اقدام به ایجاد سرویسی به نام مدیریت سایت شما کردیم این سرویس برای کسانی که اقدام به تاسیس سایت می کنند از اول یا بعد از مدتی سایت را به علت نداشتن متخصص در این حوزه کلا فراموش می کنند که صاحب کسب و کار بهترین مکان برای توسعه کسب و کار خود را از دست می دهد چرا که امروزه اینترنت بهترین بستر برای دیده شدن کسب و کار و برند سازی و در نتیجه کسب درآمد هست.

ادمین سایت کیست؟

ادمین سایت کسی هست که در طراحی ، سئو ، برنامه نویسی و تولید محتوا اطلاعات کافی داشته باشد.

برای پیشرفت سایت نیاز به مدیریت حرفه ای لازم هست ما با ادمین هایی که داریم می توانیم به شما کمک کنیم در مدیریت و سئو سایت نتیجه خوبی بدست آورید و شما را راهنمایی می کنیم در کلمات کلیدی خاصی در گوگل رتبه خوبی بدست اورید و جز لینک های اول گوگل شوید.

وب مستر

مدیریت وب سایت های وردپرسی شما

مدیریت سایت وردپرسی
سئو کردن محتوای قدیمی سایت های وردپرسی

مدیریت سایت وردپرسی شما را با آخرین متد های مدیریت انجام می دهیم گروه ما با تخصصی که در مدیریت سایت و سئو دارد سئو سایت های وردپرسی را خیلی حرفه ای انجام می دهد شما می توانید پیشرفت سایت وردپرسی خود را با مدیریت ما مشاهده کنید.تمامی ایرادات فنی سایت وردپرسی را انجام می دهیم و در صورت داشتن سوال و یا مشکلی در قسمت نظرات بیان کنید در اسرع وقت جواب خواهیم داد.

سئو سایت وردپرس

سئو و پشتیبانی کردن سایت وردپرسی توسط یک گروه حرفه ای باعث افزایش ورودی سایت و در نتیجه موفقیت کسب و کار آنلاین می شود اکثر کسب و کار هایی که شکست می خورند عمده دلیل آن ها مدیریت ضعیف سایت بوده است تنها طراحی سایت و آپلود به سرور ، باعث کسب درآمد از سایت نمی شود دیده شدن سایت و ترغیب کاربر به انجام کاری در سایت باعث کسب درآمد می شود.

آپدیت وردپرس برای افزایش امنیت و از بین رفتن باگ های آنساخت بک لینک برای وب سایت هدف
سئو کردن محتوای سایت های وردپرسیمدیریت نظرات کاربران وب سایت

الوو وب با نیروهای متخصصی که در مدیریت و سئو سایت دارد پشتیبانی های زیر را به صورت حرفه ای انجام می دهد:

حل ایرادات فنی سایت

حل موارد فنی سایت
خطایابی سایت

وب سایت ها بعد از مدتی کار دچار خطاهایی میشود که ممکن از این ارور ها به سایت شما خسارات جبران ناپذیری بزند پس همیشه باید وبمستری بالا سر سایت باشد تا این خطاها را برطرف کند همیشه خطاها در سایت نمایش داده نمی شود بعضی خطاها ساختاری هستند که دیده نمی شوند مثلا خطا های موجود در سرچ کنسول گوگل.

طراحی پوستر و عکس برای بخش های مختلف سایت و شبکه های اجتماعی

طراحی عکس برای سایت
طراحی عکس برای سایت

گرافیک و عکس های یک سایت هرچقدر جذاب با معنی و مفهوم باشد برای وب سایت یک امتیاز فوق العاده محسوب می شود چرا که جنبه بصری سایت هر چقدر با محتوا تناسب داشته باشد در ذهن بازدیدکنندگان تاثیر مثبتی می گذارد و نتیجه اش ماندگار شدن مطالب و ادرس سایت در ذهن بیننده می باشد.

ارسال محتوا برای سایت از قبیل خبر، محصول ، مطلب و رعایت اصول اصلی سئو

سئو محتوا
سئو کردن محتوا

ارسال محتوای سئو شده برای سایت یکی از حیاتی ترین قسمت های مدیریت سایت هست اکثر این جمله را شنیده ایم که “محتوا پادشاه است” واقعا جمله خیلی تاثیر گذاری است سایتی که محتوا نداشته باشد بازدید کننده سهل است حتی ربات های گوگل هم به ان سایت سر نمی زنند پس محتوا میتواند خبر ، محصول ، مطلب باشد.ارسال محتوا نیازمند دانستن اصوا سئو محتوا است سئو محتوا آن چیزهایی که در مورد سئو شنیده ایم زمین تا اسمان فرق دارد سئوی محتوا استفاده کردن از قدرت کلمات و نحوه پخش کلمات کلیدی در قسمت های مختلف محتوا است

بر طرف کردن ایرادات که سئو

خطاهای سئو سایت
خطایابی سئو

همیشه رقیبانی در حوزه تخصصی سایت شما هستند که با ناجوان مردانه ترین روش ها دنبال کنار زدن سایت شما هستند پس نیاز نمی بینند سایت شما را هک کنند کافی است با روش هایی به سایت شما حمله کنند و سایت شما در موتور های جست و جو اسپم شناخته شده و پنالتی شود یکی از این کار ها لینک دادن به سایت شما از سایت های غیر اخلاقی هست پس نتیجه می گیریم پشتیبانی و سئو را جدی بگیریم ، بدون اینکه صاحب سایت بفهمد رقیب های آن سایت شما را سریع از گود رقابت بیرون می اندازند گروه سئو الوو وب همیشه دنبال استفاده از تکینک های جدید هست تا سایت شما در کورس رقابت و رتبه های اول گوگل باشد.

آنالیز اطلاعات ورودی کاربران با روش های مختلف

اگر مدیر سایت بفهمد بیشترین ترافیک سایت از کجاست باید روی آن به نحو احسن کار کند مثلا وب سایت شما در گوگل با چند کلمه کلیدی ترافیک جذب می کند پس وب مستر به تولید کنندگان محتوا ابلا؛ میکنه که در این کلمات محتوایی را تولید کنند.

آنالیز سئو و محتوای سایت های رقیب

وب مسترهای حرفه ای بعد از مدتی که نقاط قوت سایت را پیدا کردند دنبال رقیبان سایت میگردند و سئو آنها را نقد و بررسی میکنند که این سایت در چه کلمات کلیدی کار کرده یا از چه سایت های لینک دریافت کرده است این ها جزیی از مدیریت سایت محسوب می شوند.

جواب دادن به نظرات و پرسش های کاربران در سایت

نظرات کاربران سایت
مدیریت نظرات کاربران سایت

ما هر روز پیام های دریافتی سایت را بررسی می کنیم و به آنها جواب می دهیم علاوه بر جواب دادن در صورت نیاز آنها را به مدیر سایت ارسال می کنیم.

سئو کردن محتوا و عکس ها

یکی از روش های سئو سایت ، سئو داخلی سایت هست که محتوا وعکس ها را دربر می گیرد محتوای بهینه شده باعث گرفتن رتبه بهتر در موتور های جست و جو نظیر گوگل می شود این کار باعث افزایش ورود کاربر به سایت می شود.پس چند تا از کار هایی که ما به صورت تخصصی انجام می دهیم تا سایت شما پیشرفت کند توضیح دادیم. سئو حرفه ای عکس ها برای گوگل تاثیر شگرفی در افزایش بازدید سایت شما دارد ما این کار را با دقت و حساسیت بیشتری برای شما ارمغان می اوریم.

بررسی امنیت سایت

وب سایت هایی که در آن حفره های امنیتی داشته باشد کاربران حاضر نیستند حتی از ان سایت بازدید کنند ما همیشه در تلاش هستیم که سایت شما را از نظر امنیت راهنمایی و ایرادات ان را بر طرف کنیم.

مدیریت سایت را به صورت تخصصی و حرفه ای بر پایه متد های جدید به نحو احسن و با هزینه مناسب انجام می دهیم.

به زودی در همین جا تعرفه های مدیریت سایت را با تخفیف ویژه خواهیم گذاشت.

یک دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *